Hakkımızda

Ankara’ da erkek giyim alışverişlerini kolaylaştırmak, Trendleri ve Modayı yakından takip ederek en çok tercih edilen giyim ürünlerini sunarak, en uygun fiyatlar üzerinden müşterilerimize keyifli ve kolay alışveriş deneyimi yaşatmak için kurulmuştur.

adnankiziltas.com internet sitesi birçok erkek giyim markalarının sunduğu erkek giyim ürünlerini bir araya toplayan, en iyi ürünleri, iyi fiyatlara sunan bir internet sitesidir.

Kuruluş Maceramız

Sürekli istikrar ve yenilikler ile hizmet vermeyi hedefleyen Adnan Kızıltaş Erkek Giyim Markamız ” halka açık olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren pek çok müşterimiz, iş adamları, Sponsoru olduğumuz birçok oyuncu tarafından beğeniyle takip edilmiştir. Müşterilerimizin beğeni ve ilgileri bizleri bugünlere taşıyan güçlü, istikrarlı ve yenilikçi bir ekip haline getirmiştir ve bugün aynı istikrar ve yenilikçi ruhu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Modanın tüm trend, stil sahibi renk, desen, çizgi ve kuplarıyla hazırlanan koleksiyonlar, günün her anında şık ve bakımlı görünmek isteyen herkes için erişilebilir fiyatlar Adnan Kızıltaş’ ta.

Dünya kadar tasarım Adnan Kızıltaş’ ta.

Her gelişinizde yepyeni ürünlerle karşılaşırsınız!

Çünkü Adnan Kızıltaş ’ta her gün yeni ürünler vitrinlerde yerini alır.

2017 yılında kurulan ve aynı zamanda hizmet vermeye devam eden Halka açık giyim mağazamızda ki birçok ürünleri ve daha fazlasını mağzamıza gelerek görebilir isteğiniz ürünlerimizi deneyebilirsiniz.Adnan kızıltaş markası olarak Ankara’ da yeni bir akım oluşturmaya geliyoruz…

Modanın Ankara’ daki adresine sizleri de bekliyoruz…

0

Your Cart